Mgr. Michaela Šlencová

realitní makléřka RK Stejskal.cz

O mně

Po absolvování vysoké školy jsem působila v mediální sféře jako obchodní zástupce. Vzhledem ke skutečnosti, že mě vždy těšila práce s lidmi, komunikace s nimi, možnost lidem pomáhat a být zde pro ně, zvolila jsem nakonec dráhu realitního makléře. Velice si zakládám na spolehlivosti a poctivém jednání. Rozhodla jsem se proto spolupracovat s RK Stejskal.cz, která má očekávání na výsost splnila, a se kterou spolupracuji od roku 2015. Za dobu svého působení v RK Stejskal.cz mám za sebou stovky úspěšně realizovaných obchodů. Spokojené reakce mých klientů mě utvrzují v tom, že slušnost, poctivost a osobní přístup, zejména v dnešní době, lidé oceňují. Od června 2016 do prosince 2019 jsem byla členem jihočeského podnikatelského klubu Business for Breakfast, díky němuž jsem měla příležitost propojit příjemné s užitečným, tj. spojit práci realitního makléře s lidmi z různých oborů. Velmi si vážím toho, že většina mých klientů přichází na doporučení, což je pro mne zpětná vazba, že dělám svou práci správně, a s mnoha klienty jsme se stali přáteli. Jsem přesvědčena, že pokud se pro mé služby rozhodnete, najdeme společně řešení realitního obchodu, které bude ušité pro Vás na míru. 

REFERENCE

Spokojenost klientů je pro mně na 1 místě

5/5

Mgr. Michaela Šlencová

realitní makléřka RK Stejskal.cz

Paní Šlencová nám zprostředkovala koupi bytu. Spolupráce s ní byla vynikající, o všem nás vždy včas a opakovaně informovala, na dotazy obratem reagovala. Byli jsme příjemně překvapeni profesionálním a přitom lidským přístupem, se kterým se dnes člověk často nesetká. Velice děkujeme!

5/5

Lucie a Vladislav Beňadikovi

S Vaší prací jsme byli OPRAVDU velice spokojeni. Za svůj život jsme poznali dost realitních makléřů a Vy patříte k těm nejlepším. Velmi jsem ocenila, že jsme měli stále přehled o všem, co se dělo, Stále jsme měli od Vás informace. I to, jak jste s námi zvládla naši nepřítomnost v ČB. Vždy jste nám zvedla telefon, anebo se ozvala za chvilku zpět, a toto není vždy samozřejmostí. Vše jste hezky a dopodrobna vysvětlila. Prostě byla jste báječná. Mějte se moc hezky a až si dám dohromady tu Libnič, ozvu se.

5/5

D. Porubová

Děkujeme Míše Šlencové za profesionální přístup k nabízení a prodeji mého bytu. Byt byl v krátké době za požadovanou cenu prodán. Byla jsem velmi spokojená. Ještě jednou děkujeme.

5/5

Peťa a Jirka

Paní Šlencová, asi dvěma známým jsem předal Váš kontakt a doporučil Vás jako velmi spolehlivého, erudovaného a příjemného partnera v oblasti realit.

5/5

Petr Hála

S paní Šlencovou jsem prodal svůj dům za předem dohodnutou částku do dvou měsíců. Největším přínosem pro mě bylo, že se o všechno papírování, přepisy na katastru či dodavatele energií, smlouvy a právní konzultace postarala naprosto profesionálně a s osobním přístupem. Velmi mi také pomohlo flexibilní zařízení termínů prohlídek/odhadce/nafocení domu apod. Dále si cením osobně skutečnosti, že i téměř po roce od prodeje se můžu na paní makléřku s čímkoliv v oblasti realit obrátit a ona vždy s úsměvem poradí.

5/5

Jan Tůma

Když jsem v roce 2016 chtěla prodat svůj byt v Budějovicích, oslovilo mě mnoha RK. Nemusím se snad zmiňovat, jak jsou někteří realitní makléři vlezlí, nepříjemní, arogantní, suverénní, chamtiví... vlastně jsem původně byt prodávala sama přes internet. Paní Šlencová si mě našla a vlastně svým osobním kouzlem, ani ne tak přesvědčila jako dovedla k myšlence, že přes RK Stejskal to bude lepší volba. V dnešním světě je málo lidí s tak osobním a zároveň profesionálním přístupem, bez jakéhokoliv mazání medu kolem pusy. A opravdu spolupráce byla taková, jak mi bylo slíbeno. Veškerá další komunikace, samotný prodej a následná administrativa proběhly přesně tak, jak by si jen každý přál. A byt se prodal velice rychle. Asi není co více dodat. Snad jen že přeji mnoho štěstí....

5/5

Petra Míšková

Vážená paní ředitelko, dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za úspěšný a velice rychlý prodej mého bytu na Lidické tř., který se uskutečnil tento měsíc. Byla jsem maximálně spokojena s prací makléřky, paní Mgr. Michaely Šlencové, která vyniká příjemným, vstřícným a profesionálním jednáním. Jsem opravdu ráda, že jsem si pro zprostředkování prodeje vybrala právě Vaši kancelář. Přeji Vám i nadále hodně úspěchů a spokojených klientů.

5/5

Marcela Maňáková

Dobrý den paní Šlencová, chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování koupě bytu. Váš přístup byl velice profesionální a vstřícný. Budu dále doporučovat.

5/5

Pamětický

Dobrý den, včera jsme s Vámi byli na prohlídce bytu. Byt je opravdu krásný, ale pro nás malý. Nicméně z prohlídky jsme byli velice nadšeni, jste opravdová profesionálka, byt sháníme už delší dobu a nikdy jsme tak podrobnou a uvolněnou prohlídku neměli, vše co jsme chtěli vědět, tak jsme zjistili a komunikace ohledně prohlídky super, takže za nás palec nahoru.

5/5

Miňovských

Vážená paní ředitelko, ráda bych touto cestou poděkovala paní Míše Šlencové, se kterou jsme spolupracovali při koupi bytu. Přestože paní Šlencová zastupovala druhou stranu (prodávající), vždy s námi jednala vstřícně a na rovinu. Pokud bych měla v krátkosti popsat paní Šlencovou, řekla bych, že je to žena s ostrými lokty, která nepoužívá žádné kostrbaté sladké řeči, ale jasná fakta, dodržuje termíny a výborně koordinuje - zkrátka profesionál na svém místě. Jsem ráda, že jsme při koupi bytu narazili právě na ni.

5/5

Zuzana Petroušková

Vážená paní ředitelko, Makléřka Vaší RK Mgr. Michaela Šlencová nám velmi pomohla s pronájmem našeho bytu v Budivojově ulici v Č. Budějovicích. Ocenili jsme její profesionalitu, slušnost, ochotu a přístup ke klientům a také to, že nám byla ochotná věnovat čas v době svého volna o víkendu. Přejeme Vám, abyste takových spolupracovníků měla ve Vaší RK co nejvíce a věřte, že pokud by někdo z našeho okolí potřeboval služby RK, určitě mu doporučíme Mgr. Michaelu Šlencovou.

5/5

Jiří a Jaroslava Peškovi

Vážená paní ředitelko, dovoluji si tímto zaslat poděkování paní Míše Šlencové za realizaci prodeje naší nemovitosti. V roce 2017 jsme se rozhodli pro prodej bytu. Vzhledem k tomu, že paní Míšu Šlencovou známe od narození, byla naše volba jasná. Jak jsme během jednání zjistili, vyrostla z malé, temperamentní a neskutečně podnikavé holčičky, žena inteligentní, milá a vstřícná. Zpětně musíme konstatovat, že naše volba byla pro nás zároveň výhrou. Paní Šlencová od počátku jednání prokazovala vysokou profesionalitu a snahu maximálně vyhovět naším dotazům a požadavkům. Vše nám trpělivě a dopodrobna vysvětlila a následně nás osobně či telefonicky informovala o každém provedeném kroku. Postarala se o veškeré náležitosti potřebné k realizaci prodeje. Od nafocení, prohlídek, administrativy, vyřízení na katastru až po přepis energií. Prodej bytu za dohodnutou cenu proběhl v rekordním čase k naší naprosté spokojenosti. Míšo, jsi skvělá profesionálka. RK Stejskal může být pyšná, že Tě má ve svém kolektivu. Určitě Tě budeme dále doporučovat.

5/5

Brožovi

Vážená paní ředitelko, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za koupi bytu v Bezdrevské ulici, která byla realizována paní Mgr. Michaelou Šlencovou a zároveň bych chtěla poděkovat za úžasný přístup právě paní Šlencové. Od samého začátku se paní Šlencová chovala velice příjemně a vstřícně. Vše úžasně vysvětlila a o každém kroku jsem byla jak písemně, tak telefonicky informována. Velice si vážím přístupu paní Šlencové ke svým klientům, protože ne každý toto má a v mé těžké situaci, ve které jsem byla mi toto velice pomohlo. Zároveň velice oceňuji velkou trpělivost, kterou paní Šlencová určitě má. Jsem proto neskonale ráda, že koupě bytu se uskutečnila právě přes užasnou makléřku paní Šlencovou a pokud v budoucnu budu potřebovat služby ohledně realit, určitě se ráda na paní Šlencovou obrátím a též ráda předám doporučení dále. Je skvělé, že i tak v uspěchané době, jako je ta dnešní se najdou lidé, kteří jsou tak báječní jako je právě paní Šlencová. Velice za vše děkuji a přeji mnoho úspěchů.

5/5

Kateřina Šoupová

Rádi bychom spolu s manželkou poděkovali RK Stejskal a především paní Mgr. Michaele Šlencové ve věci nákupu zahrady v Husově kolonii (České Budějovice 4). Nyní je již zahrada naše a máme z celého obchodu velice dobrý pocit! Paní Šlencová nám poskytla kompletní informace včetně rad a tipů, co a jak si prověřit, abychom do obchodu šli s minimální nejistotou. Jednání probíhalo vždy v přátelské atmosféře a byli jsme pravidelně informování o tom, co se děje a jaké další kroky náš čekají. Paní Šlencová ukázala, že jí na jejích klientech záleží a je schopná flexibilně a efektivně řešit různé komplikace, které se během obchodu naskytly. Nakonec máme pocit, jako bychom ten obchod řešili se starou známou a ne s makléřkou, o které jsme před třemi měsíci nevěděli, že existuje. Vážíme si tohoto individuálního, přátelského a svědomitého přístupu. Přejeme Vaší kanceláři mnoho dalších úspěchů, s lidmi jako je paní Šlencová máte dobře našlápnuto.

5/5

Ing. Aleš Kopečný MUDr. Tereza Kopečná

Děkujeme za profesionální a milý přístup paní M.Šlencové při koupi nemovitosti.

5/5

Jiří a Jaroslava

Vážená paní ředitelko, dovolte mi vyjádřit spokojenost s prací paní Mgr. Michaely Šlencové. Během třech měsíců jsem s její pomocí prodala byt malý a zároveň mi pomohla najít byt větší, který po všech stránkách vyhovuje mým současným potřebám. Jsem ráda, že jsem se setkala právě s paní magistrou, protože byla milá, ochotná a vstřícná a až budu potřebovat poradit s prodejem nebo pronájmem další nemovitosti, tak se na ní s důvěrou obrátím.

5/5

Veronika Krátká

Dobrý den paní ředitelko, rádi bychom poděkovali Vaší realitní kanceláři, především p. Mgr. Michaele Šlencové za výborné služby při realizaci prodeje našeho bytu. Michaela byla vždy maximálně ochotná, nápomocná a vždy skvěle připravená. Děkujeme a přejeme Vám více takových spolupracovníků 🙂

5/5

manželé Škardovi

Děkuji za profesionální a lidský přístup při koupi bytu pani Mgr. M.Šlencové.

5/5

Jitka Špánová

Dobrý den, rádi bychom vyjádřili svou spokojenost se spoluprácí s RK Stejskal, konkrétně s Mgr. Michaelou Šlencovou, která nám vyřizovala pronájem bytu. Celá akce netrvala ani týden, skvělá práce, nájemníci jsou nastěhovaní a jednání bylo jak velmi profesionální tak i lidsky příjemné. Vybírali jsme na doporučení známých, a jsme moc rádi, že jsme to udělali.

5/5

Ivana a Jiří Sedlákovi

S vaší důvěrou již od roku 1992

Kontakty

Socialní sítě

© Copyright 2023 Mgr. Michaela Šlencová, realitní makléřka RK Stejskal
vytvořeno v BOOSTMAN.CZ